2 Urodziny scrap.com.pl

Zapraszam serdecznie na świętowanie Drugich Urodzin Scrap.com.pl! Z tej okazji można wygrać w naszym ulubionym sklepie Bon Na Zakupy o wartości 1000 zł (słownie: tysiąc złotych)! Do zrealizowania w sklepie lub przez Listę Społeczną !
 
Zasady zabawy umieszczone są na blogu sklepowym http://inspiracje.scrap.com.pl/ – koniecznie się z nimi zapoznajcie. U mnie znajdziecie pierwszą część pytania konkursowego – na poniższym obrazku jest wpisana na zielono.
 
Kolejna część pytania pojawi się za 2 godziny na blogu którejś z pozostałych Złotych Rączek czyli projektantek Scrap.com.pl:
 
Gdy skompletujecie już całe pytanie, to odpowiedź na nie wpiszcie w specjalnym poście, który pojawi się na blogu sklepowym http://inspiracje.scrap.com.pl/ dzisiaj o godzinie 18:00 (czas na wpisywanie poprawnych odpowiedzi jest do 24:00). Potem wystarczy już tylko mieć szczęście w losowaniu!
 
I jeszcze mała niespodzianka od Scrap.com.pl – urodzinowy upominek, który rozlosuję wśród osób, które zostawią komentarz pod tym postem w ciągu 2 godzin od jego publikacji. Aby nie tracić cennego dziś czasu napiszcie proszę w komentarzu tylko Swój ulubiony kolor latarniowego tuszu. Proszę o zostawianie tylko jednego komentarza na osobę i wpisywanie się tylko osób z Polski (nie będzie możliwa wysyłka za granicę). Zapisy zamknę o godz. 14:00, a wynik losowania będzie ogłoszony tutaj jutro.

Zapraszam!

 
 

90 thoughts on “2 Urodziny scrap.com.pl

  1. ja najbardziej lubię jasnobrązowy,którym postarzam brzegi:)
    dzięki za dzisiejsze emocje hihi,choc nie wiem,czy podołam pytaniu:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s