Zaproszenia na Chrzest Święty – markery TomBow

Zadzwoniła do mnie moja bratanica Emilka (2 miesiące i 2 tygodnie) i powiedziała „G’, co w wolnym tłumaczeniu znaczyło: „Ciociu, zrobisz mi zaproszenia na moje Chrzciny, proszę”. Wzruszona nie mogłam odmówić 😉 Stempel kolorowany markerami TomBow, bo się wkręciłam na całego! A TU możecie zobaczyć jakie zaproszenie zrobiła Ciocia Agnieszka, bo do niej również zadzwoniła Emilka i zamówiła zaproszenie dla mnie. Takie małe wyzwanko dla Nas.

Użyte kolory markerów: N65, 451, 620, 713, 850, 879, 990.

W środku taka mała niespodzianka, bo Emilka powiedziała, że też by chciała – tak jak Janek – mieć zaproszenia ze zdjęciem. To jedno z moich ulubionych jej zdjęć zrobione przez ciocię Agnieszkę.

„Na szczęście” tylko 4 😉 choć ostatnio jestem w świetnej formie jeśli chodzi o kartkowanie, więc taka ilość mi nie straszna.

Jak to mój brat powiedział: „wreszcie mi nikt nie powie, że szewc bez butów chodzi” – zaproszenia wykonane w większości z produktów marki Latarnia morska: różyczki, granatowy tusz, stempel zaproszenie oraz stempel Chrztu Świętego.

9 thoughts on “Zaproszenia na Chrzest Święty – markery TomBow

  1. Przepiękne! Piękne zdjęcie maleństwa:-) Poleć mi proszę jakiś dobry tusz czarny do stempli (bo mój się rozmazuje przy kolorowaniu) pozdrawiam:-)

  2. do odbijania stempli do kolorowania używam tylko i wyłącznie tuszów Latarnia morska dostępnych w scrap.com.pl, na zaproszeniu akurat granatowy ale jak widać w poprzednich pracach zazwyczaj czarny, mam jeden już dwa lata i ciągle odbija 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s