Tour the Pologne 2011

W tym roku byłam już na ogólnopolskim zlocie w Warszawie (czerwiec), Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych we Wrocławiu (lipiec), u Malflu na tarasie 😉 (sierpień), Skrapowisku w Łodzi (wrzesień),  a będę jeszcze w Krakowie, Chorzowie, Poznaniu, Bielsku-Białej no i myślę, że nie raz w Katowicach na Naszych „heliosowych” plotach ;-). Chciałam Wam dzisiaj przybliżyć imprezy, które przede mną ponieważ część z nich odbędzie się w bardzo bliskiej przyszłości i zapowiada się niezwykle ciekawie. Na wszystkich spotkaniach mam nadzieję Was poznać osobiście i wspólnie coś tworzyć a ostatecznie zatrzymać się na samych pogaduszkach. Jeśli komuś zgubi się ten post a chciałby trafić do informacji o którejś z imprez w prawej części mojego bloga zamieszczam banery. Jeśli na nie klikniecie zostaniecie przeniesieni na stronę organizatorów imprez.

1. Na początek Craftshow w Krakowie. Impreza typowo dla skrapujących i kartkujących na którą przyjadą różne sklepy zaopatrujące tego rodzaju hobbystów. Będą tematyczne pokazy i warsztaty, ale o szczegółach przeczytacie TU

8.10 (sobota) – godz. 10-17
Klub Studencki ARKA
Kraków, al. 29 Listopada 50

2. Następnie Jarmark Aktywności Twórczej w Chorzowie. Nazwa imprezy mówi trochę sama za siebie. W tym roku odbywa się po raz pierwszy jako rozszerzenie cieszącej się niezwykłą popularnością imprezy o nazwie Jarmark Rzeczy Ładnych. Będzie można spotkać wielu  specjalistów i hobbystów, którzy podzielą się swoją wiedzą i pasją z wielu dziedzin – niektórzy w sposób bardzo profesjonalny inni bardziej amatorsko (np. ja).  Wśród głównych idei organizatorów są: możliwość poznania różnych technik artystycznych i rękodzielniczych, propagowanie  nowych form rozwoju zainteresowań oraz ułatwienie dostępu do materiałów i narzędzi potrzebnych do twórczości (będzie można zrobić zakupy). W jednej z sal zaprezentuje się scrap.com.pl z:

Pokazami : Make& Take – techniki używane w scrapbooking’u i cardmakingu
Stoiskiem : Artykuły do scrapbooking’u i cardmaking’u
Wystawą: prece „Złotych Rączek” ze sklepu – nie padnijcie, ale długo przygotowujemy się do tej imprezy i wykonałyśmy już kilkaset prac!  w tym scrapy, kartki, notesy, pudełka, zawieszki, zakładki i wiele innych niepublikowanych – myślę, że warto przyjść, pooglądać a może nawet kupić 😉

Na Jarmarku będzie także Gizmo i sklep Scrapiniec

szczegóły u organizatora -> http://rzeczy-ladne.eu/

16.10 (niedziela) – godz. 10-17
Miejski Dom Kultury „Batory”
ul. Batorego 6, Chorzów

3. W listopadzie Bielsko-Biała, ale na szczegóły musicie jeszcze poczekać.

4. W grudniu dwa wielkie, twórcze wydarzenia na których trzeba być! Pierwsze to wspomniany już Jarmark Rzeczy Ładnych w Chorzowie organizowany po raz ósmy na którym zaprezentuje się ponad kilkadziesiąt wystawców ze swoimi wyrobami. W tym scrap.com.pl z ogromem inspirujących ale przede wszystkim świątecznych prac. Bliżej imprezy szczegóły zaprezentowane będą na blogu sklepu z inspiracjami.

A jeśli chcecie poznać długaśną listę wystawców zajrzyjcie do organizatorów -> http://rzeczy-ladne.eu/

4.12 (niedziela) – godz. 10-17
Miejski Dom Kultury „Batory”
ul. Batorego 6, Chorzów

5. A Tour the Pologne zakończę w Poznaniu na największej rękodzielniczej imprezie w Polsce! Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać „Międzynarodowe Targi Poznańskie – Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych„. Tak, tak, tak będę tam – jupi, jupi, jupi 🙂 I będzie też scrap.com.pl ze swoim stoiskiem! To aż trzy szalone, długie dni pełne oglądania, „macania” i kupowania.

szczegóły ->http://festiwal.mtp.pl

9 grudnia (piątek) 12.00 – 19.00
10 grudnia (sobota) 10.00 -19.00
11 grudnia (niedziela) 10.00 – 18.00
Poznań, ul. Śniadeckich 25

Jeśli ktoś dotrwał do końca to jeszcze kartka z ramką od której się uzależniłam. Trochę „najgorzej”, bo dopiero obrabiając zdjęcia zorientowałam się, że 6 krzywo przykleiłam – oczywiście musztarda po obiedzie, bo kartka już sprezentowana;-)

Ramka popsikana Glimmer Mistem a następnie tylko jedna warstwa UTEE aby taki niejednolity efekt był.

Do zobaczenia online!

3 thoughts on “Tour the Pologne 2011

 1. Anka no zazdroszczę Ci,ze przy małym dziecku masz się jak ruszyć i to na tyle imprez:)
  Ja mam starsze dzieci,ale nie ma chętnych do bawienia niestety:/
  Jak dobrze pójdzie,to spotkamy się w Krakowie
  :*

 2. W tej trasie „u Malflu na tarasie” chyba powtórzyć da się 🙂
  Ciekawe połączenie tych kolorków na kartce – i fajny efekt utee:-)
  trzeba się sprężać nieźle co by online Cie dopaść jeszcze 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s